Risk uyarısı

Finansal araçların tamamında olduğu gibi kripto paralarda da risk seviyesi oldukça yüksektir. Hatta söz konusu kripto paralar olduğunda hareketlilikler çok daha ani ve çok daha keskin olabilmektedir. Bu yüzden de kripto paraların risk seviyesinin geleneksel finansal araçlara göre daha yüksek olduğu bir gerçek. Bu yüzden yatırım miktarınızın bir kısmını ya da tamamını kaybetmeniz ihtimal dahilindedir.

Kripto paraların getirisi ya da götürüsü çok hızlı olabilir. Detayları oldukça fazladır ve hemen her kripto paraya göre de ayrıntılar farklılaşabilir. Bu yüzden bütün yatırımcılar için kripto para ile işlem yapmak uygun değildir. Kripto para birimlerinin fiyatları aşırı derecede hareketli olup politik olaylar, finansal haberler ya da düzenleyici kurumlardan çok rahat etkilenebilir.

Öneri ve Hatırlatmalar

Kripto para piyasaları kaldıraçlı işleme sahiptir ve kaldıraçlı işlem yapmak, finansal risklerin artmasını sağlamaktadır. Diğer finans araçları ya da kripto paralar arasından seçiminizi yapmadan önce yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı gözden geçirmeniz gerekir. Gerekirse profesyonel tavsiye almayı deneyebilirsiniz.

Finliz.com olarak her zaman en güncel haberleri, bağımsız ve tarafsız olarak sizlere sunuyoruz. Fakat sitemizde yer alan bilgilerin isabetli ya da gerçek zamanlı olacağının mutlak garantisini vermediğimizi hatırlatmak isteriz.

Bütün endeksler, borsa fiyatları ve kripto para fiyatları üçüncü taraf veri sağlayıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bu yüzden fiyatlar isabetli olmadığı gibi gerçek piyasa fiyatlarından farklılık da gösterebilir. Bu da sitemizdeki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu, herhangi bir ticari amaca uygun olmadığını fark etmenizi sağlar. Finliz.com ya da herhangi bir bilgi sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşabilecek kayıplar nedeniyle sorumluluk kabul etmemektedir.

Yasal Sorumluluk Reddi Beyanı

Finliz.com sayfalarında reklamlarla karşılaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları tarafından sağlanmaktadır. Bu üçüncü parti reklam kanalları tarafından sağlanan reklamlar ile ilgili etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan sitemiz kazanç sağlayabilmektedir.

Finliz.com‘da gösterilen reklam bağlantıları Finliz.com onayından bağımsız olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Reklam bağlantıları ve bu bağlantılar ile yönlendirilen ziyaretler tamamıyla kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Bağlantılar ile yönlendirilen sayfalardan dolayı Finliz.com‘un sorumluluğu yoktur.

Finliz Ana Sayfası ve Tartışma Bölümü Hakkında Yasal Sorumluluk Reddi Beyanı

Finliz.com para piyasaları hakkında kullanıcıların kendi aralarında bilgi ve fikir paylaşımı yapabilmelerini temel alan bir sosyal paylaşım platformudur.

Burada yer alan site yönetimi veya kullanıcılar tarafından paylaşılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sosyal paylaşım ortamlarında okuduğunuz bilgilerin tamamını sadece fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimsenin size para kazandırmak heveslisi olmayacağını asla unutmayın ve bu ortamda okuduğunuz tüm bilgeleri buna göre değerlendirin.

Başkalarının tavsiyesi ile finansal piyasalarda hareket etmeniz durumunda %99 zarara uğrayacağınızı asla unutmayın.

To Top