Hakkımızda

Finliz.com para piyasaları hakkında kullanıcıların kendi aralarında bilgi ve fikir paylaşımı yapabilmelerini temel alan bir sosyal paylaşım platformudur.

Burada yer alan site yönetimi veya kullanıcılar tarafından paylaşılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sosyal paylaşım ortamlarında okuduğunuz bilgilerin tamamını sadece fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimsenin size para kazandırmak heveslisi olmayacağını asla unutmayın ve bu ortamda okuduğunuz tüm bilgeleri buna göre değerlendirin.

Başkalarının tavsiyesi ile finansal piyasalarda hareket etmeniz durumunda %99 zarara uğrayacağınızı asla unutmayın.

To Top