PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

Bu konu altında “PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.” hisse senedi hakkında paylaşımlara yer verebilirsiniz.

PETKM aynı zamanda “Deneysel Hayali Portföy” çalışmamız kapsamında takip ettiğimiz hisse senetleri arasında yer alıyor. Bu hisse senedi ile ilgili olarak twitter üzerinden daha önce bir paylaşım yapmıştık.

https://twitter.com/finlizcom/status/1201693192594296832

Petkim her zaman olduğu gibi ağırdan alacak gibi görünüyor, bugün ABD ile olan haberler sonrası Bist ile birlikte saldı kendini. Sanki yükselişte çok yükselmiş gibi birde utanmadan düşüyor ilk düşüşte…

3,7 ve üstüne atarsa anlamlı olabilir diye düşünüyorum. Şuan ki hali ile biraz daha buralarda oynalanacakmış gibi geliyor bana.

Petkim i bende yakından takip ediyorum, Petkim uzun vade yatırım amaçlı güzel bir kağıt. Ancak ondan sert hareketler beklemek lazım.

PETKM takip etmeye çalıştığımız sisteme göre güzel hareketler yapıyor. Zamansallık ile birlikte takip ettiğimiz fiyat aralığı 3,75-3,85 aralığına geldi. Bu aralıktan sonra orta vade ve uzun vade için güzel hareketler yapabilir. Aynı şekilde bu aralığı ilk kırdığında da sert hareketler görebiliriz.

Petkimi de ekledim portföyüme. Çıkış zamanı yaklasti diye düşünüyorum

Katılıyorum, çıkış zamanı uzak olamaz artık…

PETKM (Petkim) için basitleştirilmiş teknik görünümün güncel hali.

#PETKM

Önemli Uyarı:

Kesinlikle Al-Sat önerisi veya yatırım tavsiyesi değildir.

Paylaşımların tamamı teknik varsayımlar içeren; eğitim ve deneysel amaçlı çalışmalardır.