KERVN - Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

Bu konu altında “KERVN - Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.” hisse senedi hakkında paylaşımlara yer verebilirsiniz.

Yıllardır yatırımcısı olduğum, firma sahibi aile tarafından bir çok mağduriyete uğradığımız KERVN da son dönemde yeni bir hareketlilik başladı.

Devam eden çağrı süreci, değerleme süreci, genel kurul süreci, fesih davası süreci derken hissemiz sonunda bir çok yeni olaya gebe. Umarım 2020 yılı KERVN yılı olur ve tüm bu olumsuzluklardan kurtuluruz.

0.60 kuruşu bugün tekrar gördük. Bakalım bugün tavan rakam 0.64 den kapatabilecek mi. Gözaltı pazarını %10 ile sınırlamaları da bizi vurdu :man_facepalming:t4:

@Kervanzede kardeşim sen bu hisseyi baya biliyorsun sanırım. Son 1-2 haftadır bende çok duymaya başladım. Sosyal medyada da çok yüksek rakamlara gidecek vs. gibi çok paylaşım dönüyor. Nedir bunun aslı astarı var mıdır?

Birden bire herkes iyi konuşmaya başladı, aracı kurumlar bile hakkında konuşur oldu. Bende cesaret edemedim ama 2 haftada %100 arttı neredeyse.

Sen ne dersin? Ne yapmalı?

Bir süredir yükselişte ancak uzun bir zamandır da yatırımcısını bıktırmış olan bir kağıt. Bu kağıda bulaşırken çok dikkatli olmakta fayda var.

Bu hafta gelmesi beklenen değerleme sonucu vardı, 13 ü gibi gelir deniyordu. Ancak ertelenmiş sanırım, öyle bir dedikodu var.

Önümüzdeki süreçte, genel kurul, değerleme vs. derken bir çok habere gebe bu hisse. Ama diğer arkadaşların dediği gibi sonuçta bu hisse gözaltı pazarında ve kimseye al veya sat demem. Kimsenin vebalini almak istemem.

Kervan Saray Holding şuanki yönetim kurulu başkanı Zeynep Tümer’in çağrı ile alakalı SPK’nın atadığı değerleme firması olan TSKB Genel Müdürlüğüne avukatıyla birlikte gittiğine yönelik haberler dolanıyor sosyal medyada. Acaba doğruluk payı nedir? Değerleme sonucu açıklanmaya yaklaştı mı?

Bu haber doğru ise umarım değerleme raporunu imzalamak için veya benzer bir sebep ile gitmiştir. Böyle bir haber yayınlanırsa kağıt için çok olumlu olur.

TSKB gibi değerli bir şirketin raporu piyasa tarafından kabul görecektir. Tabi bu raporun içeriği çok önemli olacak. Umarım küçük yatırımcı açısından pozitif etki yapacak bir rapor açıklanır.

Tahta çok tepki vermedi, bakarım kapanış nasıl olacak.

Ne çok takip edeni varmış bu hissenin :slight_smile:

Bugün Zeynep Tümer ve avukatları Fesih grubu ile görüşecekti galiba. Acaba bu görüşme nasıl geçti, var mı hisse için olumlu bir konu?

Türkiye’nin önemli kış turizmi merkezlerinden Uludağ’da kayak sezonu başladı.
Birinci Yerleşim Bölgesi’nde 12, İkinci Yerleşim Bölgesi’nde de 5 otelin, 6 binin üzerinde yatak kapasitesiyle hizmet verdiği Uludağ yeni sezona “merhaba” dedi.

Tatilciler, otel ve misafirhanelere ait 300 metre ila bin 980 metre uzunluklara sahip 20 pistin bulunduğu Uludağ’da kayak, snowboard, kızak ve kar motosikleti gibi aktivitelerle karın tadını çıkardı. Kimileri kayak takımı ve kızakla, kimileri de naylon poşetler üzerinde kayak yaptı.

Kar kalınlığı 21 santimetre ölçüldü

Bursa Meteoroloji Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, "Oteller Bölgesi"nde kar kalınlığı 21 santimetre ölçüldü.

Hava sıcaklığının en düşük sıfırın altında 6, en yüksek sıfır derece olduğu bölgede gelecek hafta sonuna kadar yapılan tahminlerde, kar yağışı beklenmiyor.

KERVN 'a yarar mı? :slight_smile: Uludağ oteli vardı sanırım?

Tavan serilerinin ardından taban serileri de başlamış KERVN da. Allah yatırımcısına sabır versin.

KERVN - Deneysel sisteme 02.12.2019 da 0,64 deneysel değerleme ile girmiş ve hedefini görmüş, ancak gözaltı pazarında olup takip etmediğimiz için kaçırmışız.

Deneysel sistem ilk hedefinin ardından sistemde devam etmesi durumunda 0,43 den düzeltip 0,96 ikinci hedefine gitmesi beklenebilir. Ancak gözaltı pazarında işlem gören bir hisse olduğu unutulmamalıdır.

Önemli Not: Burada yer alan paylaşımların tamamı deneysel çalışmaları içermektedir. Al-Sat önerisi veya yatırım tavsiyesi değildirler. Başkalarının tavsiyesi ile finansal piyasalarda hareket etmeniz durumunda %99 zarara uğrayacağınızı asla unutmayın.

Zamanında bu kağıda yatırım yaptık hata ettik, kimseye tavsiye etmem. Patronun ve speklerin elinde olan bir kağıt. Ben yandım siz yanmayın.

Hocam paylaşımınızdan sonra yukarı gitmeye başladı, inşallah bu şekilde devam eder.

Gözaltı pazarında işlem gören bir hisse olduğu unutulmamalıdır.

Bir türlü bitmiyor şu kağıtta olaylar…

Yürütmeyi durdurma kararı çıkn çağrıdan hisselerini geri almak için SPK’ya başvurmak isteyenlerde aşağıdaki dilekçeyi gönderebilir.

Adres:

Gönderilecek Yazı :

Ben Kervansaray Yatırım Holding A.Ş. hissedarlarından biriyim.

Kervansaray Yatırım Holding A.Ş. yatırımcılarından İlhan Aslan’ın, Ankara 15.İdare Mahkemesi 2019/2243 E. sayı ile Yürütmeyi Durdurma talepli açılan davada, 15/01/2020 tarihinde oybirliğiyle “Yürütmeyi Durdurma Kararı” verilerek dava konusu işlemin teminat alınmaksızın yürütmesinin durdurulmasına” kararı verildiği öğrenilmiştir.

Gelinen aşamada şahsım çağrı sürecine katılmakla birlikte hisselerim araci kurum nezdinde tutulan blokeli hesapta durduğu ve şirketin genel kurulunun 01.02.2020 tarihinde yapılacağı da göz önünde bulundurularak, hukuka aykırı bulunan çağrı süreci dolayisiyla çağrı hic doğmamış gibi kabul edileceğinden, çağrı bedeli tarafımdan iade edilerek, genel kurulda pay sahipliğinden doğan oy hakkımın kullanılmasına karar verilmesini, hisselerimin bedeli iade edilerek aracı kurum tarafından tarafıma hisselerimin geri gönderilmesini arz ve rica ederim.