EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Bu konu altında “EKGYO - Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.” hisse senedi hakkında paylaşımlara yer verebilirsiniz.

Kanal İstanbul projesinin son bir kaç gündür tekrar gündeme gelmesi ile bu kağıtta epey popüler oldu. Sosyal medya üstadları çok fazla anmaya başlamışlar. İnşallah bizlerin kucağına bırakmazlar kağıdı :slight_smile:

Faiz indirimi gibi konularıda bu kağıda çok bağladılar, 1.7 vs. anında olur gibi konuşmalar geçti ama hareket bekledikleri gibi olmadı. Öyle bir hareket olacaksa bile en azından bekledikleri kadar hızlı ve sert olmadı. Kağıt 1.48-1.51 gidip geliyor.

Twitter üstadları bugün gazlıyordu yine ama olmadı, sattım felan demeye başlamışlar. Şimdi onlar sattım demeye başlamışsa gidecek gibi geliyor :imp:

Ömür torpusu walla. Portföyümdeki bir bu hisseden emin değilim​:innocent::roll_eyes:

Twitter üstadları parlatıp malı döşedi, KY dökülmeden gitmez bence :sob:

EKGYO - Bir süre önce bir çok küçük yatırımcı bu hisse senedine sıkıştı. Eşek biraz yüklü maalesef dökmeden gitmeyecek gibi… İnşallah tüm küçük yatırımcılar kazanır.

Yürümeye başladı ama diğer tüm kağıtlar rekor üstüne rekor kırarken, toplasan %15 yapmayacak bir hareket yapması bence çok anlamsız oldu.