ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Bu konu altında “ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.” hisse senedi hakkında paylaşımlara yer verebilirsiniz.

Son zamanlarda özellikle sosyal medya platformlarında tekrardan pozitif yönelimli konuşmalar çok fazla olmaya başladı.

Özellikle TOBO oluşumu veya daralan üçgenin yukarı yönde kırdığı senaryolar ile 23 TL civarını hedef gösteren çok fazla paylaşım yapılıyor. 35 TL maliyet ile bekleyen birisi olarak her ne kadar bu tarz fiyat hareketleri beklentisi oluşması beni heyecanlandırıyor olsa da korkutmuyor da değil :slight_smile:

Daha sessiz ve sakin bir yükselişi sanırım tercih ederdim. Nedense bir hisse çok dillendirilmeye başlayınca ne tarafımıza bir şey kaçacak diye sağımı, solumu kontrol etme ihtiyacı hissediyorum :slight_smile:

@Borsaci bey bizimde kısa bir süre önce bunun ile ilgili bir paylaşımımız olmuştu aslında, umarım itham ettiğiniz kategoriye girmiyoruzdur :slight_smile:

https://twitter.com/finlizcom/status/1202805352292634627

Asels ile ilgili takip ettiğimiz rakamlardan birisi de aslında 21 TL etrafındaki fiyat hareketleri olacak. Bunun ile ilgili daha önce twitter üzerinden bir paylaşım yapmıştık.

https://twitter.com/finlizcom/status/1201696706515144704

Ah Aselsan ah, son 2 yılda ne ahlar aldın sen… Halen bekliyorum 38 maliyet ile…

Bir ara küçük yatırımcının çok fazla dilindeydi, o dönemde maalesef 47 TL fiyata kadar yükseltip senedi küçük yatırımcının kucağına bıraktılar.

Aselsan

Aselsan bugün yayınlanan bilanço ile beklentilerin üzerinde 1.365mn TL kar açıkladı. Satış gelirleri, FAVÖK ve bir çok açıdan piyasa beklentisinin üzerinde performans sergilemiş. Aselsan için en çok konuşulan konulardan birisi olan nakit akışı problemi de düzelmişe benziyor. Gerçekten olumlu ve güzel bir bilanço, beklentilerinden de ötesinde güzel bir bilanço denilebilir.

ASELS (Aselsan) için basitleştirilmiş teknik görünümün güncel hali.

#ASELS

Önemli Uyarı:

Kesinlikle Al-Sat önerisi veya yatırım tavsiyesi değildir.

Paylaşımların tamamı teknik varsayımlar içeren; eğitim ve deneysel amaçlı çalışmalardır.