ADNAC - Adana Çimento Sanayi T.A.Ş. C

Bu konu altında “ADNAC - Adana Çimento Sanayi T.A.Ş. C” hisse senedi hakkında paylaşımlara yer verebilirsiniz.

Oyak grubu çimento firmalarının birleşme süreci SPK tarafından onaylanması durumunda hisse senetlerinin MRDIN hisse senedine göre değişimleri yatırımcılar açısından kazanç sağlayabilecek potansiyele sahip görünüyor. Bu değerlemelere göre ADANA, ADBGR, ADNAC, ASLAN, BOLUC, MRDIN ve UNYEC hisse senetleri için bir değişim sonucu olası kazanç tablosu oluşturdum.

24 Ocak 2020 tarihi itibari ile SPK tarafından değişimin onaylanması durumunda olabilecek potansiyel kazanımlar tablosu:


Bu birleşmeden en çok zararlı çıkan hisse senedi ADNAC görünüyor, hatta tek zararlı çıkan.

Hiç bir paylaşımımım Al-Sat önerisi veya yatırım tavsiyesi değildir.

Başkalarının düşüncelerine göre finansal piyasalarda hareket etmeniz durumunda zarara uğrama ihtimalinizin çok yüksek olduğunu kesinlikle unutmayınız.

Oyak grubu çimento firmalarının birleşme süreci SPK tarafından onaylanması durumunda hisse senetlerinin MRDIN hisse senedine göre değişimleri yatırımcılar açısından kazanç sağlayabilecek potansiyele sahip görünüyor. Bu değerlemelere göre ADANA, ADBGR, ADNAC, ASLAN, BOLUC, MRDIN ve UNYEC hisse senetleri için Fraktal arkadaşımızın oluşturduğu değişim sonucu olası kazanç tablosunu kendisinden izin alarak geliştirdik.

29 Ocak 2020 kapanış verilerine göre SPK tarafından değişimin onaylanması durumunda olabilecek potansiyel kazanımlar tablosu:


Bu birleşmeden en çok zararlı çıkan hisse senedi ADNAC olarak görünmeye devam ediyor, hatta tek zararlı çıkan.

Hiç bir paylaşımımım Al-Sat önerisi veya yatırım tavsiyesi değildir.

Başkalarının düşüncelerine göre finansal piyasalarda hareket etmeniz durumunda zarara uğrama ihtimalinizin çok yüksek olduğunu kesinlikle unutmayınız.

Yeni bir haftayı geride bıraktık. Bu hafta gerçekleşen fiyat hareketlerine göre tablomuzda güncellendi. Bugün itibari ile SPK tarafından değişimin onaylanması durumunda olabilecek potansiyel kazanımlar tablomuzun güncel hali:

Bugün itibari ile KAP üzerinden Oyak Grubu Çimento firmalarının birleşimi ile ilgili rapor güncellendi. Güncel rapor ile birlikte hisse değişim oranlarında da değişiklikler oldu. Daha önce oluşturduğumuz tablomuzu yeni oranlara göre güncelleştirdik. Yayınlanan güncel rapora ve gün sonu fiyatlara göre hisse değişimi potansiyel tablomuzu da güncel hale getirdik. Bugün itibari ile SPK tarafından değişimin onaylanması durumunda olabilecek potansiyel kazanımlar tablomuzun güncel hali:

Güncel :